Norden Polska Sp. z o. o. jest polską firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu zarządzania i odzyskiwania należności, która rozpoczęła swoją prężną działalność w 2019 roku.

Podejście jest tą małą rzeczą, która robi różnicę.

Winston Churchill

W Norden uważamy, że indywidualne podejście do klienta i zrozumienie powodów nierzetelności dłużnika to klucz do efektywnego odzyskiwania należności. To właśnie podejście sprawia, że aż 94% spraw kończymy sukcesem.

Odpowiedziealność

Nasze zaawansowane procesy windykacji, były tworzenie w oparciu o psychologię konsumenta i przedsiębiorcy, tak aby wywierać odpowiedni wpływ na dłużnika, w przyjaznych dla obu stron okolicznościach.

Sztab detektywów, skip tracerów oraz analityków, każdego dnia zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom, korzystającym z usługi Wywiadu Gospodarczego. Nasze działania w tym zakresie zapobiegły już 142 próbom oszustw i wyłudzeń!

Zaufani partnerzy

W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze, nowoczesne i zawansowane narzędzia dostarczane przez naszych zaufanych partnerów.

Krajowy Rejestr Długów – pierwszy i najstarszy w Polsce Rejestr Dłużników. Zapewnia nam informacje o kontrahentach i dłużnikach. Do KRD dopisywani są dłużnicy, którzy mimo naszych wezwań nie regulują swoich zobowiązań.

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor w kooperacji z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich – Sektor bankowy, dostarcza informacji o wiarygodności kredytowej i wypłacalności kontrahentów, umożliwia weryfikowanie ważności dokumentów tożsamości dzięki systemowi Dokumenty Zastrzeżone ZBP. Do Rejestru Dłużników BIG, dopisywani są dłużnicy, którzy mimo naszyh wezwań nie regulują swoich zobowiązań.

Bisnode – międzynarodowa korporacja, dostarczająca danych kontaktowych do dłużników, informacji o wypłacalności oraz wiarygodności dłużników.

System3000 – giełda długów, za pomocą której w łatwy i szybki sposób, można przekierować sprawę do windykacji przez Norden.

pl_PLPolish
pl_PLPolish